RANDEVU SİSTEMİ

Randevularınız ile başınız dertte mi ?

randevu sistemi yazılımı

Randevu sistemi spor salonları, sağlık klinikleri, hastaneler, güzellik merkezleri, kuaförler ve bunun gibi randevu sistemiyle çalışan işletmeler çok uygundur.

Ayrıca isteklerinize göre uyarlanabilir, modüler yapıdadır.


RANDEVULARINIZI ONLINE TAKİP EDİN

Kullanıcınız internet üstünden online randevu alabilir, randevusunu değiştirebilir, iptal edebilir, böylece telefonda vakit kaybetmeden uygun zamanları kendiliğinden görür ve planını yapabilen memnun bir müşteriniz olur, telefon trafiğiniz azalır ve zamanınızı daha etkili kullanabilir, randevularınızı herhangi bir zamanda kontrol etmek ve planlamak çok kolay olur.

Abonelik sistemiyle çalışıyorsanız, kullanıcınızın abonelik süre bitimini ya da yararlanma sayı kontrolünü otomatik olarak sağlarsınız, karışıklıkların önüne geçersiniz.

Birden çok şubesi olan bir işletmeyseniz, müşteriniz hizmetinizden yararlanmak için hangi şubeyi seçeceğine karar verir.

Kullanıcınızın hangi personelinizden hizmet almak istediğini görebilir veya sonradan da, o kullanıcınıza hangi personelinizin hizmet vereceğini seçebilirsiniz.

Kullanıcınızla internet üstünden veya alışılagelmiş yöntemlerle randevulaşıp kaydını açtınız; sistem randevudan belirli bir süre önce kullanıcınıza hatırlatma SMS veya e-postası gönderme sçeneğini kullanabilir ve veriminizi yüksek tutarsınız.

Bütün bunlar güzel, ancak fazlasına mı ihtiyacınız var :

Kullanıcınız ödemesini internet üzerinden yapabilir, böylece kesinleşmiş bir randevunuz olur.

Mali kayıtlarınızı inceleyebileceğiniz rapor alabileceğiniz Mali Yönetim Modülünü kullanabilirsiniz.

İşletmenizden faydalanan kullanıcınızın gelişimiyle ilgili kayıtları ve ilerlemeyi görebileceğiniz, grafik ve tablolarla izleyebileceğiniz modülü deneyebilirsiniz. Kullanıcınıza verilen hizmetin detaylarını, kullanıcınızın isteklerini, tercihlerini girebilir ve zamanı geldiğinde oluşturduğunuz bilgiden faydalanabilirsiniz, Müşteri ilişkileri yönetimi de bu şekilde yapılmaz mı zaten ? Üstelik tüm bu özellikleri kullanmak için bir bütçe ayırmanıza gerek yok ! Aylık abonelik sistemiyle sistemi istediğiniz sürece çok uygun fiyatlarla kullanabilirsiniz.


RANDEVU SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ :

- Tüm mobil ve masaüstü tarayıcılara uygun tasarıma sahiptir.

- Gelişmiş raporlama özelliği.

- SMS entegrasyonu ile kullanıcılara bilgi veya teşekkür SMS’i gönderebilirsiniz.* Daha fazla bilgi için 0 216 223 0 955 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Bağdat Cd. No:32 D:410 Yolaç Plaza Kızıltoprak / İSTANBUL
0 (216) 223 0 955
hello@cumbara.comSİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

İletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.